Gevoel

Ik kende hem niet persoonlijk. Had ook geen idee hoe hij heette, maar op de een of andere manier kreeg ik steeds een onbehaaglijk gevoel als ik hem tegenkwam. Toen de kinderen nog op de lagere school zaten zag ik hem regelmatig. Die van hem aanzienlijk jonger dan die van mij. Er was dus ook geen reden voor persoonlijk contact. Ik wist wie zijn vrouw was, een mooie Indische, en waar ze ongeveer woonden.
Als hij alleen was groette hij altijd iets te enthousiast, bleef zijn blik iets te lang hangen.
Vanmiddag zag ik hem weer bij de supermarkt. Zijn groet nog precies zoals vroeger. Alleen de vrouw was een andere.

0 gedachten over “Gevoel

  1. Tante geeft Rob (HOi Rob) groot gelijk.

    Hoe vaak ik niet meemaakte dat na In tuitie er een Uit tuitie volgde.

    Maar blijf ze volgen liefje, het is vast een moordenaar. Toevallig pas zijn tuin gedaan? Extra goed uitkijken meid!

    liefs,

    Tante Ada

  2. Mannen die iets te joviaal groeten en daarbij iets te lang blijven kijken Lennard, daar krijgt elke vrouw een onbehaaglijkgevoel van.Jij hoeft je dus geen zorgen te maken… 😀

  3. Dus mannen die kijken (iets te lang) of groeten (iets te joviaal) zijn onbetrouwbaar, want hebben een paar jaar later een nieuwe vrouw (iets te jong)?

    *begrijpt dit verhaal ook niet*

  4. @ Marloes: misschien zijn dat allemaal ‘troostvrouwen’ omdat hij jou niet kan krijgen. Niet onbetrouwbaar, maar doodongelukkig die man!

Plaats een reactie