Gouden dageraad geeft de kamer een warme gloed. Opstaan met het besef dat alweer een week aan het einde van zijn latijn is. Nog een dag en we gaan het weekend in, maar eerst ontbijt en de krant.

Van dit soort foto´s word ik blij en verlang ik naar verre landen, andere culturen…ultieme vrijheid.

Kijk, een klein berichtje weggestopt in de vouw. Weer zo’n voorbeeld van een politicus die het niet al te nauw neemt met integriteit en gewoon weer een plek in de raadszaal inneemt.

Dagelijkse rit naar het station. Ik houd het meest van ons dorp zo ’s morgens vroeg. Nog bijna geen mensen op pad en de zon die grillige schaduwen gooit op statige huizen. Liefde!

Maastricht, uitstappen! deze man neemt elke dag zijn eenwieler mee.

Zij neemt geen risico en blijft stevig met twee banden op de weg. Wel maar een hand aan stuur want ze heeft er een nodig voor haar telefoon.

Hotel De La Bourse door een speciale lens gezien.

Hé Anna-Maria, hoe heet die parfum ook alweer?

Op weg naar Saveur voor de lunch kom ik deze kleurrijke dame tegen. Mooi he?

Jonge vrouw in stijlvol grijs. Ik vraag me af hoe mijn leven er uit zou zien als ik nu haar leeftijd zou hebben. Zou ik andere keuzes maken?

Nog een test met een nieuwe lens en dan is het genoeg geweest. Mochten jullie hier of daar een u missen, dan denk hem er maar even bij. Hij lijkt te blijven ‘hangen’. Dag dag, tot morgen.
Teint de neige!!
Ik zal de volgende keer eens kijken..:)