Zoxe2x80x99n praktijk doet vreemde dingen met een mens. Je huppelt vrolijk naar binnen, maakt links en rechts nog een geintje dat niet begrepen wordt en je komt er als ziek, bijna stervend mens weer naar buiten. Sindsdien lijkt mijn hoofd op een LP met de hik. Extreem hoge bloeddruk, slechte waarden, filmpje hartspier. Repeat.
Rot op man, ik mankeer helemaal niets en dat ga ik je bewijzen ook. Drie zussen met dezelfde mankementen, varixc3xabrend van iets boven normaal tot extreem hoog en die leven daar al heul lang mee. In dit geval ben ik niet de uitzondering die de regel bevestigd maar gewoon de norm
Toch wel ff slikken nietwaar. Met de juiste medicatie zal er toch een heleboel aan te doen zijn lijkt mij. Sterkte in ieder geval.
@Toaske, sterkte heb ik genoeg…:) Ik laat me echt niet zomaar ziek praten..:)
Wat is de prognose?
@Roerganger wil ik dat weten? Morgen zit ik bij de Hogebloeddrukconsulent (3x woordwaarde) en mag ik waarschijnlijk aan de pil..:)
Goed dat de pil er is!
Vooral mondig blijven Marloes en op jouw manier doorgaan.
Heel veel liefs, Min
maar stoer doen
is niet stoer zijn.
of andersom.
weet het niet meer.
toch even schrikken.
stiekem.
toch?
@Karin, heel even ja, het filmpje vind ik eigenlijk nog het engst.
Toch zou ik wel naar je lijf luisteren en een beetje pas op de plaats nemen…
Jeetje, toch wel even schrikken denk ik! Maar zo te horen laat je je niet kisten, kop op! En eh.. mijn oma wordt bijna 92 en die heeft haar hele leven al een hoge bloeddruk, net als mijn vader trouwens en die doet het gelukkig ook nog prima!
@Loesje, dat bedoel ik..:)
hier ook een moeder-met-bloeddril-through-the-roof. heeft er al 2 heupoperaties mee overleefd en wordt hopelijk ook nog heel oud. net als jij !
en dat filmpje is idd wel ff eng, maar blijf lekker positief, dat helpt echt !
De Hogebloeddrukconsulent, het moet niet gekker worden….
In ieder geval sterkte met die onderzoeken, Marloes.
Ff heel wat anders. Het is ook zo grappig dat wanneer je in de wachtkamer een bekende tegenkomt niet gaat vragen wat ie daar doet. Tenminste dat had ik laatst. Paar dagen later kwamen we elkaar tegen op straat: Heee, hoest met jou dan? Wat heb je? Wat deed je bij de dokter?
Oja, en sterkte natuurlijk, maar dat was al gezegd, geloof ik.
‘In dit geval ben ik niet de uitzondering die de regel bevestigd maar gewoon de norm.’ TOPZIN en houden zo! Sterkte…
Hopelijk gaat het nu al wat beter. Sterkte Marloes.
….gelukkig is er de hogebloeddrukconsulent! (die bestaat dus echt!) Zou ook niet zo gelukkig mee zijn met zulke berichten maar je hebt meer mensen zo te lezen die in hetzelfde schuitje zitten, dat scheelt een hoop denk ik? Hoop dat je snel weer de oude bent!
’t was even schrikken die titel maar het viel een klein beetje mee. Komop, je bent al jaren begin 50, dus nog supervitaal!