U bent er hopelijk allemaal klaar voor? Neemt u vooral vandaag niet de trein, laat de auto en de fiets ook maar staan. Eigenlijk moeten we gewoon thuis blijven met zxe2x80x99n allen.
Het gaat sneeuwen!!
U bent er hopelijk allemaal klaar voor? Neemt u vooral vandaag niet de trein, laat de auto en de fiets ook maar staan. Eigenlijk moeten we gewoon thuis blijven met zxe2x80x99n allen.
Het gaat sneeuwen!!
Ik heb lekker impulsief een dagje vrij genomen!
Ben je ook zo blij met het nieuwe woord ‘weeralarm’?
“Pas op, sneeuw!”
Het is lastig voor het verkeer. Maar wat een drama wordt er van gemaakt zeg.
Hier is het inmiddels begonnen maar als het in dit tempo doorgaat ligt er vanavond misschien een klein laagje. De (snel) treinen naar Nijmegen rijden in ieder geval al niet meer. Hup, allemaal de auto in!
Is het nu “weeralarm”, of “weer alarm”?
Alweer weeralarm Stro..:o)
Lol. Hier in de Randstad zxc3xa9ker 5 cm en still snowing. Beeldschoon. De school van mijn dochter sloot om 11 uur de deuren.
Tip voor alle automobilisten: leg zo’n behangborsteltje (van 1 euro of zo) in je auto, lekker zachte haren en je auto is in 2 tellen sneeuwvrij. Ideaal.
Melding vanuit Z.O. Friesland: nog niks. Straten droog en schoon en op de velden ligt hier en daar klein beetje wittigheid (vannacht gevallen).
Een lachertje, dat weeralarm. Paniek zaaien om een rottig sneeuwbuitje van een uur. Daar gaan de scholen voor dicht en worden de sneltreinen voor stilgelegd. Zijn we nog helemaal lekker en stressbestendig?
Op mijn weblog heeft het al gesneeuwd! Wij in Belgixc3xab hadden fijn sneeuw in de spits. 🙂
Inmiddels heeft het al uren gesneeuwd in het zuiden van het land en nu treedt de dooi in!!:-)
Morgen regen??:-)
Het is net te zien dat het sneeuw is maar daar is dan ook alles mee gezegd. Kreeg een mms van een vriendin uit Lisse met toch een aardig laagje wit. Helaas, hier net genoeg om een voetafdruk achter te laten…
Ja, lekker! Oh…nee…kan niet.
Dat weeralarm was hier vooral loosalarm, de sneeuwpret was van korte duur.
Als ik mijn ogen dicht doe, dan is het nog witter dan buiten…
Sneeuw in je hoofd, Stro? Het ligt hier nog steeds, en bij jou Marloes?
Het smelt hier als sneeuw voor de maan. Het was me een opwindend dagje wel.Morgen begint de zondvloed, wat ik je brom.
Wat een paniek om een paar vlokjes.Vroeger vroor de merwede dicht en dat was allemaal gewoon.En nu heel nederland plat voor 1 hele sneeubui het moet niet gekker worden eerdaags krijgen we ook nog regenalarm, dan krijgen ze het druk op het nieuws.
Ben het met Peet eens….vroeger sneeuwde het ook maar je hoorde niemand….tegenwoordig haalt de NS bij voorbaat al treinen van de lijnen.
Maar een mooi gezicht was het wel. De 5 centimeter heb ik niet zien halen. Maar dat komt misschien omdat al vrij snel wegsmolt.
Meer sneeuw graag!!!!!!
En een WoW opdracht alstublieft!
De KNMI was lange tijd het enige weerstation in Nederland. nu is die site zelfs wat ouderwets. De sneeuw is met de tijd mee gegaan. Snel en doeltreffend kwam en ging de sneeuw.
@ Plato, ik heb helaas helemaal geen tii=jd. Ik heb inmiddels Moon verzocht om een nieuw woord te plaatsen
Het enige wat hier sneeuwt is de teevee.. 😉
Grapje hoor Marloes..! ;P