Woensdag 22 november
Memorie (de~;~s)
0.1 herinnering
0.2 verhandeling over een bepaald onderwerp
Spelregels? Zie hier
Woensdag 22 november
Memorie (de~;~s)
0.1 herinnering
0.2 verhandeling over een bepaald onderwerp
Spelregels? Zie hier
O jee, o jee. En ik moet zelfs nog ‘herstellen’… Het zit er even niet in, lieve WOW-vrienden, maar ik pak de pen op zodra het weer lukt!
@ moon, geen paniek, meedoen gebeurt op vrijwillige basis. Ik sla ook af en toe over. Het moet leuk blijvn.
Memorie……..mijn hemel, de woensdag was al slecht met Wilders en het verlies van PSV. Memorie….piu. Ik stort me nog maar even op “herstel”denk ik.
Tja…Wilders….daar moet je natuurlijk niet op stemmen. Ik schrijf er iets over op mijn weblog. Dat is geen voorkeur maar een analyse.
Memorie….deze lijkt me heel erg moeilijk. Maar ik ga de uitdaging wel aan.
memorie………wow er vliegt vanalles door mijn hoofd nu…kijken of het ook uit mijn vingers wil komen……dus, ik doe weer mee haha
groetjes van mij!
Mijn bijdrage mbt Memorie staat vanaf vandaag op platoonline.
Het was weer flink sleutelen. Hopelijk vinden jullie het leuk.
Ook ik ben de uitdaaging weer aan gegaan heb een memorie op geschreven .
Ben ook benieuwd naar de reactie s vooral die van Plato
En een vraag waar is het meld blad gebleven ?
mijn bijdragen ook op smijling web-log
beetje heftige herinnering van iemand bij mij.
http://www.meisjevandeslijterij.nl/hetmeisjevandeslijterij/2006/11/memorie.html
Eindelijk, het duurde even maar ik kon wat inspiratie vinden…
http://jackles.web-log.nl/jackles/2006/12/write_on_wednes.html
Uw reacties zijn meer dan welkom!
ik zag het woord memories en dacht dit wordt een leuke, alleen het kwam er niet van de inspiratie ontbrak voor een voor mij goed verhaal…………tot afgelopen weekend…….hier dus nog op de valreep mijn bijdrage.
http://esther1971.web-log.nl/esther1971/2006/12/memories.html